Způsob dopravy

Popis dopravy

Zboží zasíláme prostřednictvím služeb České pošty, jako Cenný balík, který lze sledovat a je pojištěný na cenu zboží.

Objednávku lze provést na dobírku nebo platbou předem na účet. Při volbě této možnosti je zboží odesláno až po připsání platby na účet e-shopu, popřípadě po zaslání dokladu o zaplacení (otisk obrazovky z interentového bankovnictví).

Zboží je také možné vyzvednout osobně na adrese:

AITOM Media s.r.o.
Ohradní 1443/24b 4.patro
Praha 4
140 00

Tato adresa neslouží jako kamenný obchod, ale jako výdejní místo eshopu. Z toho důvodu je nutné se předem na návštěvě telefonicky nebo e-mailem domluvit.

Cena dopravy

Doprava po ČR s dobírkou: 139 Kč
Doprava po ČR při platbě převodem: 99 Kč
Platba hotově při osobním převzetí: 0 Kč
Doprava na Slovensko: 199 Kč

Poškození zboží při dopravě

Náš e-shop neodpovídá za škody způsobené dopravcem. Pokud při přebírání zásilky shledáte poškození balíku, které by mohlo predikovat poškození zboží, zásilku nepřebírejte a podejte reklamační oznámení.

Zboží balíme do ochranných obalů, abychom předešli poškození Vámi objednaného zboží. Produkty jsou ochráněny tak, aby se při normálním zacházení při přepravě nerozbily.

V případě, že zákazník odmítne převzetí zboží zaslaného prostřednictvím přepravce na základě platné objednávky potvrzené naší společností z jiných, než zákonných důvodů či viditelného poškození zásilky, jsme oprávněni po kupujícím požadovat náhradu škody, která bude prodávajícímu tímto způsobena.

Kupující je povinen prohlédnout zboží nejpozději do 24 hodin od převzetí, zkontrolovat, zda došlo v neporušeném stavu. Pokud se vyskytnou jakékoliv problémy, je kupující povinnen e-shop ihned kontaktovat.

Náš eshop odpovídá kupujícímu za to, že zboží je v okamžiku převzetí ve shodě s kupní smlouvou, zejména, že je bez vad, a to ve smyslu § 616 občanského zákoníku. Při rozporu dodaného zboží s kupní smlouvou má kupující nároky vůči prodávajícímu ve smyslu § 616 občanského zákoníku.

Filtr

Výrobce
Cena
Newsletter

Přejete si dostávat aktuální novinky a akce e-mailem?

Zrušit odběr novinek
Napište nám

Nevíte si rady s výběrem? Rádi Vám pomůžeme.